Právne služby
Žiadny realitný obchod sa nezaobíde bez kvalitných podkladov požadovaných v zmysle platnej legislatívy. Pre našich klientov preto zabezpečujeme vypracovanie či už kúpnych zmlúv, nájomných, rezervačných alebo sprostredkovateľských. V prípade potreby poskytujeme osobnú asistenciu. S nami zvládnete celý priebeh obchodu hravo a bez komplikácií.
Property Management
Našim klientom poskytujeme službu spojenú s individuálnou správou prenajímanej nehnuteľnosti od A po Z. V prípade, že sa rozhodnete využiť tento balíček služieb, vieme Vám pomôcť s prípravou Vašej nehnuteľnosti k prenájmu. Veľakrát stačí pár malých zmien a výsledok je obrovský. Kvalitná reklamná kampaň je samozrejmosťou.
Homesaging
Ak by ste si priali Vašu nehnuteľnosť predať alebo prenajať rýchlejšie ako je obvyklé, pomôže Homestaging t.j profesionálna dizajnová príprava nehnuteľnosti na jej prezentáciu potencionálnym záujemcom o kúpu alebo prenájom. Investícia do homestagingu býva zvyčajne oveľa nižšia, ako suma, ktorú by ste museli spustiť z ceny, keby ste chceli predávať byt v neupravenom stave.
Marketing
Marketing predávanej alebo prenajímanej nehnuteľnosti je nevyhnutná súčasť našej práce. Uvedomujeme si, že iba s kvalitnou reklamnou kampaňou bude realizácia obchodu úspešná. Aj preto sa v tejto oblasti neustále zlepšujeme. Kvalitné fotografie, marketing prostredníctvom sociálnych sietí, ako aj pútavé videá sú pre našu prácu samozrejmosťou.
Vybavíme za Vás
Neznášate "papierovačky" a nekonečné vybavovanie na úradoch? Ste momentálne časovo- zaneprázdnený, a preto je pre Vás vybavovanie stavebného povolenia náročné? Ste firma alebo živnostník a nemáte na inžiniering ( zastupovanie pred úradmi) potrebné odborné kapacity? Neviete si rady s vybavením stavebného povolenia, kolaudačného rozhodnutia? Plánujete rozšíriť vašu firmu o nové priestory podliehajúce posúdeniu vplyvov na životné prostredie a povoleniu stavebným úradom? Kontaktujte nás, všetky potrebné povolenia Vám VYBAVÍVME NA KĽÚČ!
Finančné poradenstvo
Naše realitné centrum Vám ponúka bezplatnú službu nášho finančného poradcu, ktorý Vám pomôže pri vybavení hypotekárneho úveru alebo poistenia kupovanej nehnuteľnosti. Táto služba Vám ušetrí veľa času a hlavne peňazí. Naším partnerom vo svete financií je spoločnosť BROKERIA, ktorá patrí medzi najvýznamnejších finančno-sprostredkovateľských spoločností na Slovensku. Svoju sprostredkovateľskú činnosť orientuje bez výnimky na kvalitu a záujmy klienta.
Bezplatné ocenenie
Správne určenie ceny je základom úspešného predaja alebo prenájmu nehnuteľnosti. Nesprávne stanovenie ceny nehnuteľnosti Vás vie pripraviť o množstvo peňazí. V prípade záujmu Vám ponúkame možnosť bezplatného ohodnotenia Vašej nehnuteľnosti. Vypracujeme pre Vás cenovú analýzu na základe komparatívnej metódy - CMA. Podstatou tejto metódy je porovnanie nehnuteľnosti, ktoré sú svojím stavom, charakterom a umiestnením v danej lokalite podobné tej Vašej. Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes.
Mirosava Uhrinová
CEO, reality manager
Mirosava Uhrinová
CEO, reality manager

Blog

Compare listings

Compare